İlk Sayısı (Temmuz) geçtiğimiz günlerde  çıkan Yayın yönetmenliğini ünlü mizah yazarı Fatih Solmaz’ın yaptığı Çizgisiz Mizah Dergisi ‘TAPİR’in ikinci (Ağustos) sayısının çekimlerinde eski hakem, spor yazarı ve yorumcusu Ahmet Çakar ile ‘Gerçek Kesit’le ünlenen ‘Sarı Bıyık’ lakaplı oyuncu Cahit Kaşıkçılar, dergideki bir hikâyede konuk oyuncu olarak yer aldılar.

TAPİR ÇEKİM KARE1 AHMET ÇAKAR: OYUNCULUKTAN ALDIĞIM ADRENALİ  FUTBOLDAN ALMIYORUM!

Fatih Solmaz ve Güray Ölgü’nün hikâyesiyle yola çıkılan, prodüksiyonlu çekimleri yönetmen Faruk Karaçay’ın yaptığı, dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan ‘Çizgisiz Mizah Dergisi’ TAPİR’in,  ikinci sayı çekimleri oldukça komik ve keyifli geçti.

Daha önce de oyunculuk denemelerinde bulunan spor yazarı ve eleştirmeni Ahmet Çakar, ‘Ben oyunculuktan aldığım adrenali hiçbir şeyden almıyorum. Tapir Dergisi henüz ilk sayısı çıkmasına rağmen benim sevdiğim ve içinde yer almaktan keyif aldığım bir dergi oldu. Bu tip fotoğraflı mizahı tuttum ve gerçekten bugün burada olmaktan çok büyük keyif aldım. Futbol, hakemlik, yazarlık, spor evet sevdiğim işler ama oyunculuk beni uçuruyor, kendimi mutlu, heyecanlı hissediyorum oynadığım zamanlarda. Benim için bambaşka bir haz.’ dedi.

Tapir dergisinin Ağustos sayısında yer alacak bu prodüksiyonlu çekimin konusu ise şöyle: ‘Sarı Bıyık’ Cahit Kaşıkçılar’ın evinde yaşanan paranormal olaylar üzerine kendisiyle tanışan Ahmet Çakar, onun evine gelerek kendi yöntemleriyle olaylara el atar. Olaylar içinden çıkılmaz bir hale gelir ve Ahmet Çakar bütün ev halkını çıldırtır.

İlk sayısında Cem Davran, Mansur Ark, Murat Serezli, Wilco Van Herpen, Orhan Aydın, Bülent Şakrak, Ömer Duran, Ebru Şahin… gibi ünlü isimleri konuk eden derginin Ağustos sayısı çekimlerinin iki ünlü konuğu spor yazarı, programcısı Ahmet Çakar ve “Gerçek Kesit” programı ile ünlenen Cahit Kaşıkçılar namı-diğer ‘Sarı Bıyık’ lakaplı oyuncu yer alıyor.

Fotoğraf çekimlerini Yiğit Danacı’nın yaptığı Tapir Dergisi her sayısında ünlü isimleri konuk etmeye devam edecek.