Steven Seagal, Enerji içeceği Engy Energy Drink sponsorluğunda özel bir konser için İstanbul’a geliyor. Oyunculuğu ile Holywood’un efsane ismi haline gelen Steven Seagal 2005 yılında çıkardığı ilk albüm ile müzik severlerin beğenisini kazanmayı başardı. Müzikleriyle de dünya listelerini zorlayan ve Blues Band tarzında kendine özgü yaptığı müzik ile tüm dünyada oyunculuğunun dışında müzik konusunda çok sıkı bir hayran kitlesi yakalayan Steven Seagal, Türk dinleyicileriyle İstanbul’da buluşmaya hazırlanıyor.

Bosphorus Entertainment’in organizasyonunda ilk kez Türkiye’de konser verecek olan Steven Seagal çok kalabalık bir ekiple İstanbul’a gelirken tüm detaylar ile özel olarak ilgileniyor.

Ünlü enerji içecek firması Engy Energy Drink sponsorluğunda Bosphorus Entertainment’in organizasyonunda Türkiye’ye gelen sanatçı, Blues Band konseri ile hayranlarıyla 16 Temmuz Çarşamba akşamı saat 21.30’da Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda buluşacak.

Bir ekol ve ikon…

Her detayı ince eleyip sık dokuyan Seagal 180 kişilik bir ekiple ülkemize geliyor. Kendisine spor ve şov amaçlı gelen birçok teklifi geri çeviren Seagal sadece bir tanesine yeşil ışık yaktı. O da Türkiye’nin ilk kadın Aikido eğitmeni Sevgi Aksoy ile tanışmak. “Steven Seagal, Aikido’yu dünya çapında sıçratan çok önemli bir ekol ve ikondur. Onunla bir araya gelmek ve gelecek projelerimiz için konuşmak büyük bir ayrıcalık.” Bir Aikido ustasının müziğe geçişi konusundaki şaşkınlığımıza ise Sevgi Aksoy açıklık getiriyor. “Aslında Aikido ve müzik her zaman iç içe olan kavramlardır. Bizler de çalışmalarımızda özellikle vurmalı çalgılar ve ritm ile Aikido tekniklerini birleştiriyoruz. Müziğin coşkusu ve dili ile Aikido’nun ruhu arasında görüldüğünden çok daha derin ve kuvvetli bir bağ var. Ben Steven Seagal’in müzik ve Aikido arasındaki geçişten etkilendiğine eminim.” Daha fazla bilgi için www.sevgiaikido.com