490851170208ba756e0455330f227e83 150x150 AMAZING SPIDER MAN 2 ÇEKİMLERE BAŞLADIColumbia Pictures The Amazing Spider Man başarılı gişesinin ardından  The Amazing Spider Man 2′nin çekimlerine başladığını resmen duyurdu. Yeni filmin kadrosunda ilk filmde rol alan  Andrew Garfield ve  Emma Stone ‘un yanı sıra  Jamie Foxx, Shailene Woodley, Dane DeHaan, Colm Feore, Paul Giamatti,  ve  Sally Field bulunuyor.

Hikaye Peter Parker’ın ( Andrew Garfield) her zaman olduğu gibi günlük hayatın sorunlarıyla boğuşması ve  kötüleri alt etmeye çalışması yetmezmiş gibi bir de  2 kız arasında kalmasını konu alıyor. Peter  Gwen’in babasına verdiği sözü unutmuş değil Gwen’den (Emma Stone) o nu korumak için ne kadar uzak durursa dursun bu Peter’ın tutamayacağı bir söz.

the amazing spider man 2 jamie foxx confirms talks for electro AMAZING SPIDER MAN 2 ÇEKİMLERE BAŞLADI
Yeni kötü adamlar Electro (Jamie Foxx) ve Rhino ‘nun (Paul Giamatti) yanı sıra eski arkadaşı Harry Osborn (Dane DeHaan) ile mücadele etmek zorunda kalacak olan örümceğin çektiği azap sanırım biz izledikçe hiç bitmeyecek.

rhino AMAZING SPIDER MAN 2 ÇEKİMLERE BAŞLADI

Yazar künyesinde ise Transformers serisinin senaryolarını da yazan ve  Transformers Revenge Of The Fallen ile altın ahududu ödüllerinde en kötü senaryo ödülünü alan  Alex Kurtzman ve Roberto Orci bulunuyor.