BABANIZA EN ÖZEL HEDİYE… HAYATIN HER ANINDA SİZİ HATIRLAMASI AMACIYLA, “ÜZERİNDE ADI YAZILI VICTORINOX ÇAKI”

VICTORINOX BABALAR GÜNÜ İÇİN YEPYENİ BİR ALTERNATİF SUNUYOR. BABANIZIN ADINI ÇAKIYA YAZIYOR…

Babalar Günü için kafanız mı karışık? Alınabilecek ne varsa, bugüne kadar hepsini aldınız mı? O zaman size bambaşka bir önerimiz var… Üstelik sadece ona özel,  yanından hiç ayırmayacağı, üzerinde adı bulunan çok fonksiyonlu İsviçre çakısı, VICTORINOX

Dünyanın bir numaralı çakı markası İsviçre’li Victorinox, farklı kullanım alanlarına sahip, fonksiyonel ve çok amaçlı çakıları ile tam bir kurtarıcı hediye. Üstelik, üzerine onun adını ücretsiz yazdırarak her zaman babalarımızın yanında taşıyacağı, kullandığında bizi hatırlayacağı fonksiyonel ve kaliteli modelleri sayesinde unutamayacakları bir anı olarak ömür boyu kullanabilecekler.

Her erkeğin ufak tefek el işlerinde marifetini göstereceği, anında çözebileceği işler çıkar karşısına. Böyle bir durumda alet edavat aramaktansa cebinden çıkaracağı bir Victorinox ile işlerini halledebilir. Victorinox “Babalar Günü” için bu durumu daha kalıcı bir hale getiriyor ve çok fonksiyonlu çakılarının üzerine ücretsiz isim yazıyor.

Özellikle kullanım alanlarına göre ayrılan çakılarda; şişe kapağı açacağından penseye hatta kablo kesiciye, makastan kürdana, tornavidadan testereye kadar çok çeşitli el aletini bir arada bulmak mümkün, Victorinox çakı adeta bir takım çantası.

1884 yılında İsviçre Alp’lerinin eteklerindeki Ibach kasabasında, İsviçre Ordusu için kullanışlı ve sağlam bıçak üretmek üzere yola çıkan Victorinox; bugün dünyanın en bilinen markalarından biri olarak yüzyılı aşan geçmişiyle dikkat çekiyor. 128 yıl önce başlayan ve sonra teknoloji ile gelenekseli birleştirerek devam eden bu macera; günümüzde, hayatımızı kolaylaştıran pek çok ürün ile karşımıza çıkıyor.

Hayatın çeşitli alanları için kullanım kolaylığı sağlayan; fonksiyonel ve eşsiz kalitede ürünler tasarlayıp üreten Victorinox; dünyanın en bilinen ve güven duyulan marka sıralamasında üst sırada yer almaktadır. Çakı, ev ve profesyonel mutfaklar için bıçak, mutfak el aletleri, saat, seyahat ve iş çantaları, parfüm gibi pek çok alanda üretim yapan Victorinox; sizin de hayatınıza girdiğinde vazgeçemeyeceğiniz aksesuarınız olacaktır. Tıpkı babanızın vazgeçemeyeceği gibi….

D&R ve seçkin kırtasiyelerde , İstanbul içi 1 gün, İstanbul dışı 2 gün  önceden sipariş vererek ücretsiz isim yazdırabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.eyb.com.tr

Fiyat aralığı : 39,90.- TL ile 214,90.-  TL

Classic –  58 mm,7 fonsiyonlu   :39,90.- TL

Spartan -  91 mm,12 Fonksiyonlu          : 51,00.- TL

Climber – 91 mm, 14 Fonsiyonlu            : 79,90.- TL

SwissChamp – 91 mm, 33 fonksiyonlu : 214,90.- TL