Evet dayı oğulları;

Bildiğiniz üzere sizleri elimizden geldiğince magazin deryasındaki cıbırlarla tanıştırmaya çalışıyoruz. Açıkçası bana ait olan şeyleri paylaşmayı sevmem ama Diora artık kabına sığmıyor. Yani kabına sığmıyor derken Diora’nın ön kaputu sığdırabilecek bir yer yok demek istiyorum gencolar. O nasıl bir göğüs ölçüsüdür arkadaş ?  (93-62-89)

6 Nisan 1983 Florida doğumlu Diora yıldızlık hayali kuran her Amerikalı güzel gibi 17′sinde evini yurdunu bırakıp, şansını Los Angeles’ta dener. Garsonluk tur, Çocuk bakıcılığı dır efendime söyleyeyim palyaçoluk tur derken  modelliğe adım atar ve 2004′te Guess’in yüzü olur. 2005 yılında Playboy’a yaptığı çekimle erkeklerin yeni seks idolü olur.

%100 DOĞAL

Dioara Baird güzelliğinin formülünü genlerinde taşıyor. Fiziksel özelliklerini annesinden aldığını her fırsatta söyleyen seksi güzel, görüntüsü konusunda da hiç mütevazi değil.

“Güzelliğim kalıtımsal ve %100 doğal; annem de çok güzel bir kadın. Seksi göründüğümü biliyorum; Hiç bir zaman küçük, cılız bir kız olmadım, vücudumun hep yaşımdan daha olgun bir görüntüsü vardı. İnsan kadınlığını keşfettiği anda bu enerjiyi etrafına da yayıyor. Dolayısıyla üzgünüm ama yapabileceğim bir şey yok; Bir seks objesi gibi görünüyor olabilirim ama bundan rahatsız olan varsa beni izlemesin yada çıktığım dergileri almasın…”

Sözleriyle rakiplerine meydan okuyor.
Sen kimseye bakma Diora aynen böyle devam et  şikayetimiz hiç ama hiç yok …