Erkek kişisel bakımında fark yaratan Dove Men’in yeni duş jeli Clean Comfort Türkiye pazarına girdi. Tüm dünyada Dove Men Bakım serisinin en çok tercih edilen varyantı Clean Comfort duş jeli, Clean Comfort deodorant serisi ile kişisel bakım ve maskülen kokuyu bir arada sunuyor.  

DoveMen Clean Comfort Dus Jeli 139x300 Dove Men’in yeni üyesi  Dove Men Clean Comfort duş jeli Türkiye’de...Dove Men’in yeni üyesi Clean Comfort yüz ve vücut temizleme jeli Türkiye’de satışa sunuldu. Dove Men’in dünya çapında en çok tercih edilen varyantı olarak öne çıkan varyantın seriye eklenmesiyle, Dove Men Clean Comfort deodorant serisi, duş jeli ile koku bütünlüğü arayanlar için yeni bir alternatif oldu. Clean Comfort duş jeli “Micro-moisture” teknolojisi sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi cildin içine hapsediyor ve cildi nem kaybına karşı koruyor. Erkeklere özel geliştirilen Clean Comfort duş jeli de Dove Men serisindeki diğer yüz ve vücut temizleme jelleri gibi ¼ oranında nemlendirici içeriyor ve jel yapısı ile kolayca durulanıyor.

Clean Comfort deodorantla 48 saat koruma

Dove Men Clean Comfort deodorant serisi ter kokusuna karşı 48 saat koruma sağlarken, koltukaltı bakımı da yapıyor. Dove Men deodorantlar, üstün antiperspirant (ter kokusuna karşı koruma) özelliği ve içeriğindeki ¼ nemlendirici kremle cildi nemlendiriyor ve esnekliğini artırıyor. Deodorantların içeriğindeki mikro kapsüller gün içerisinde hareketle kırılarak deodorantın içindeki parfümün açığa çıkmasını ve parfümün gün boyunca etkin kalmasını sağlıyor. Bu sayede temizlik ve ferah koku gün boyu etkili oluyor.