AYAKKABI DÜNYASININ TRENDSETTER MARKASI BREZİLYALI MELISSA, PLASTİK OLMASI VE PARFÜMSÜ KOKUSUYLA 2013 YILINDA KADINLARIN AYAKLARINA İMZASINI ATARKEN ERKEKLERİ DE İHMAL ETMEDİ.

M:ZERO ERKEK AYAKKABILARI, RENGARENK MODELLERİ VE MUHTEŞEM TASARIMLARIYLA ERKEKLER DE RAHATLIK, TARZ VE KALİTE VAAT EDİYOR.

Dünyaca ünlü tasarımcı ve isimlerle işbirliği yaparak, ayakkabı dünyasında çığır açan Brezilyalı MELISSA ayakkabılar, 2013 M:ZERO erkek koleksiyonuyla yine moda dünyasının gündeminde.

Erkek ayakkabı modellerinde açık renk tasarımlarını renkli bağcıklarla hareketlendiren M:ZERO, klasik tarz erkek modellerinde de farklı renk alternatifleriyle göz dolduruyor.. Hipo-alerjik yapılarıyla ayakları terletmeyen ve konfor sunan M:ZERO’lar, yaz için ideal!

MELISSA gibi M:ZERO ayakkabılar da plastik olmalarından dolayı ayağın şeklini alıyor ve mükemmel bir uyum sağlıyor. Kendine has parfümsü kokusuyla, ayakları mis gibi kokutmasının yanı sıra tazelik sunuyor.

Dünyada pek çok ünlü mağazada satışa sunulan M:ZERO’lar, ülkemizde Bilstore, Brandroom ve Harvey Nichols gibi seçkin noktalarda satışta.