Beyler beyler !

Çok sinirliyim tutun beni yoksa elimden bir kaza çıkacak !

Yahu arkadaş Erkek dergisiyim diye piyasada gezinip , kadın yazarlarla dolu dergilere zaten ayar oluyorum, demin yoldaşlarımız neler yapıyor? Neler yazıyor-çiziyor diye gezerken Esquire’da bir habere takıldım. “İş yerinde iki zıt kutup” adlı yazıyı okumaya başladım ki okumaz olaydım. Yemin ederim  Esquire yerine ben utandım. Biraderlerim allahtan erkekmuhabbeti.net okuyucususunuz da böyle mal mal yazılarla muhattap olmuyorsunuz.

Esquire yazısına göre hesapta günümüz ofislerini mercek altına almış ta, iş yerlerinde sorun bazen kadınlardan bazen erkeklerden çıkarmış ! Külliyen yalan ! İftiranın da kıralı gringolar !

İş yerinizi şöyle bi düşünün nerede dedikodu var, nerede bir cırtlak ses var, nerede telefonda kavga var, nerede karşıdakinin kuyusunu kazmak var ? Orada Kadın var dostum. Mail gönderemez bilgi işlemciyle kapışır, süslenmekten evden çıkamaz neden beklemedin diye servisçiyle kapışır. Biz cumaya kendi aramazda halı saha maçı organize edip el ele kol-kola maç ederken onlar aralarında kim eksikse onun dedikodusunu yaparlar.

Haa bide demişki Richard Benson’un yazısını derleyen “Zeynep Şeker” (dikkat: Erkek Dergisi-Kadın yazar) “geleceğin mimarı kadınlardır” zira; kadınların, her şeyi farklı açıdan gördüğünü ve erkeklerden daha farklı düşündüğünü vurguluyormuş muş. Ne de olsa, kadınlar, farklı noktaları birleştirme konusunda daha iyiymiş miş . Bir şeyi bütün olarak ele alma konusunda daymış mış mış. Yaaa brahgın çüşş artık yaa.

Erkek dergisi adı altında resmen erkekleri  yerin dibine sokuyorlar. İyiki varsın erkekmuhabbeti.net

Burada bitmez! Devam edecek…