9 SÜVETER ÇIKARTMAK

FH47040 150x150 GERİSAYIM; ERKEKLERİN YAPTIĞINDA İYİ GÖRÜNMEDİĞİ 9 ŞEYYaz aylarındayız. Deriniz tam anlamıyla kaynıyor. Ancak soyunmaya çalışırken bir anda süveteriniz kendi kararlarını vermeye başlıyor ve t-shirt’ünüzü göğsünüze kadar beraberinde getiriyor. Siz de lambada yapan bir çubuk kraker haline dönüşüyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar da göğüslerinizin büyüklüğüyle Munch’ın The Scream eserindeki surat ifadesine bürünüyor.

 

8 SEKSİ DANS

JLS’nin The Club şarkısı çalarken uzaktaki kız saçlarını savurmasıyla, kalça hareketleriyle ve Snuffleupagus benzeri kirpikleriyle sizi çağırıyor. Bu çağrıya en iyi figürlerinizle cevap vermeniz gerekli. Kalçalarınızı sallayarak ve alt dudağınızı ısırarak, penisiniz bir pompalı tüfekmişçesine dans pistine atlıyorsunuz. Sonrasında mesajları yanlış değerlendirdiğiniz ortaya çıkıyor ve bitap düşmüş şekilde geldiğiniz yöne geri dönüyorsunuz.

7 BOZUK PARALARI CÜZDANDAN ÇIKARMAK

İster bir samuray kılıcı ister nükleer bir silah satın alın fark etmez. Objenin ağırlığı ne olursa olsun eğer bozuk paralarınızı ön cebiniz dışında bir yerlerden çıkarıyorsanız, en fazla küçük bir kızın prenses partisindeki yaşlı teyze kadar maskülenlik sergileyebilirsiniz. Üstelik bu bozuk paralar ellerinizi bir devinki kadar büyük gösterse bile.

6 ELEKTRİK SÜPÜRGESİNİ DOLABA KOYMAYA ÇALIŞMAK

Ev eşyalarını koyduğunuz dolaplarda korkunç bir şeyler yaşıyor olmalı çünkü elektrik süpürgesini basit bir temizlik için oradan çıkardıktan sonra süpürge bir şekilde oraya tekrardan girmek istemiyor. Sonuçta da ortaya Örümcek Adam’ın Doktor Ahtapot’la savaşı gibi bir sahne çıkıyor. En iyisi onu dışarıda bırakmak değil mi?

5 HANDS FREE HEADSET KULLANMAK

ABD Başkanı’nı koruyan gizli bir servis üyesi misiniz? Doğu Avrupalı bir tetikçiyi şantiyede mi kovalıyorsunuz? CNN için dışarıdan haberler mi bildireceksiniz? Hayır. Gazete bayii önünde durup imalatçıya bağırıyorsunuz. Bir şey değil dostum. Gerçekten harika görünüyorsun!

4 XBOX KINECT OYNAMAK

Zihninde topu sürüyor, pas atıyor ve Zidane gücünde şut çekiyor olabilirsiniz. Gerçekteyse kontrollü bir ortamda kriz geçiriyormuşsunuz gibi görünüyorsunuz.

3 SELF SERVİS KASALARINI KULLANMAK

“Lütfen ürününüzü buraya yerleştirin… “TAM DA DEDİĞİ GİBİ YAPTIM! PARDON, PARDON BAKAR MISINIZ? BU MAKİNE ÇALIŞMIYOR. ALT TARAFI BİR DONDURMA ALACAKTIM.” Bu tip durumlardan güçlü karakterinizle Ypres Savaşı’nın siperlerinde sağ kaldığınız gibi kurtulmayı düşünüyorsunuz değil mi? Hmm…

2 MUFFIN YEMEK

Bir domuzun çikolatalı şekerlere daldığı gibi mi yiyorsunuz? Yoksa kâğıdını sanki bir bombayı etkisiz hale getirmek için yeşil kabloyu keser gibi mi soyuyorsunuz? Hiç fark etmez. 30 saniye içinde kırıntılarla ve üzümlerle kaplanacak ve haysiyetinizin son parçası yere düşecek. Elbette tüm bunlar 500 kalori daha almadan ve Starbucks muffinlerin göründüğünden daha eğlenceli olduğu konusunda sizi kandırmadan önce yaşanacak.

1 ÇORAP GİYMEMEK

Hayal: kıvrılmış kolları ve kabarık saçlarıyla Miami Vice’taki Don Johnson, beyaz Ricky Martin pantolonu, kaçan bir suçluya silahınızı çekmiş şekilde siper almışken bileklerinizin bir kısmı görünüyor. 80’lerin zevksizliğine çok iyi bir örnek. Gerçekse; çıplak, terlemiş ve ayakkabının boyadığı ayaklar. On adım sonra da çürümeye başlayan bir kadavra gibi kokan ayakkabı astarı.

“Eve erken döndün” dedi babam