Bir Auto Show Fuarı Daha Psikolojimizi Alt Üst Etti…

Ne zaman bir Auto Show Fuarına gitsek belkide hiçbir zaman sahip olamayacağımız otomobilleri, hiç bir zaman kucaklayamayacağımızı düşündüğümüz yavruları  görüp psikolojimizi alt-üst eder evimize döneriz dayılar.

Dün yine o günlerden biriydi, Her şey çok güzel başlamıştı. Robbag bedava biletleriyle yanımıza geldiğinde  geçen sene yaşadığımız moral bozukluğunu unutup arabaya atladık ve Beylikdüzü Tüyap’ın yolunu tuttuk. E-5′ te  karşılaştığımız trafik kötü olacak şeylerin başlangıcı gibiydi. 10 tl otopark parası verdikten sonra içeri girdik ve işte o tepkime başladı. Honda standı birbirinden taş, birbirinden civelek yavrularla doluydu. Arabalara mı, Hatunlara mı baksak ? diye ikilem yaşamaya başlamışken kendi kendimize buraya ne için geldik ? Tabiki hatunlara bakacağız dedik ve ağzımızdaki salyaları akıta akıta gezmeye başladık.

 

Öneriler,

Hala Fuara gitmemiş arkadaşlar varsa Honda standına muhakkak uğrasın gencolar. Fuardaki en taş en civelek hatunlar Honda’da. Harbiden “Honda hayat onda” . Sonra Ford’un özene bezene seçilmiş fütüristik kıyafetli hatunlarını görün, Chavrolet Camaro’ nun başındaki cıbırın pozlarını bir 10 dakika izlemelisiniz.  Sonra benim favorim olan Latin tadındaki küt saçlı esmerşını Fiat standında bulun. Boy kompleksiniz yoksa BMW’ye uğrayın. Mercedes’in Saks renkli paketlerini doya doya izleyin. Sonra Sebastian Loeb’ün Citroen’inin başındaki sempatik esmerle biraz sohpet edin. Kendisi burunlarından kıl aldırmayan diğer mankenlerin tam tersi. Araçlara zaten bakmayın hacılar,
Herşey bittikten sonra;  buradan çıkmasak, burada yatsak ? neden olmasın kanka belki bir hatun düşürürüz ? dediysekte kendimizi toplayıp gözümüzdeki iki sicim yaşı silip her zaman birbirimize sorduğumuz soruyu sorduk ve evlerimize doğru yol aldık. HBKÇ?