“Na buraya yazıyorum!” diyenlerin futbol bloğu www.iyiortagolgetirir.com yeni sezonu açtı

İstanbul, Eylül 2013 Takımları için yaşayan ve hareket eden bir avuç futbol fanatiğinin içlerindeki bu tutkuyu; şiddete dönüştürmeden sanal bir platformda sürdürmesi amacıyla ve bireysel sosyal sorumluluk bilinciyle başlayan oluşum, futbolu yaşam kadar seven okuyucu kitlesiyle gün geçtikçe büyüdü.

Yayın hayatında birinci yılını dolduran iyiortagolgetirir.com, güçlenen yazar kadrosuyla, futbol tutkunlarının bilgi alışverişinde bulundukları bir futbol bloğu haline geldi.

Takımdan ayrı düz koşularla sessiz sedasız yayın hayatına başlayan iyiortagolgetirir.com yorumlarını bilimsel veri ve açıklamalara dayandıran yazarları, iddaa yorumları, efsane futbolcu hikayeleri, güncel haberleri ile pek çok futbol severin zevkle okuduğu ve yazmak istediği bir platform oldu.

Yazdığı araştırma ve analiz yazılarıyla İngiliz futbolunun nabzını tutan Can Uysal, Bungesliga’nın istatistik uzmanı Sarp Dirican, iddaa’lı yorumlarıyla Ilgaz Can Ekşioğlu gibi etkili isimlerin yanına eklenen, Tribin Lideri, Arif Ercan Dursun ve Bared Kalemkaryan Spor Toto Süper Lig takımları yorumlarıyla; orta alanda top tutuyor, pas dağıtıyor ve takımı atağa kaldırıyor.