FHM Puanı

KULAKLARA ŞENLİK...

2  1129 0

Rock müzik tarihinin gelmiş geçmiş en efsanevi gitaristi Jimi Hendrix‘in müzikal yolculuğuna hem işitsel hem görsel eşlik edeceğiniz belgeseli “Hear My Train A Comin” hem DVD hem de Blu-ray olarak Sony Music etiketiyle müzikseverler ile buluşuyor.

Çok genç yaşta yaşama veda etmesine rağmen dünyanın en efsanevi gitar virtüözlerinden biri olan Jimi Hendrix’in bu zamana kadar gün yüzüne çıkmamış performansları, röportajları ve fotoğraflarının yer aldığı “Hear My Train A Comin” belgeselini yönetmenliğini daha önce The Beatles’ın da belgeselini yapan Bob Smeaton üstlendi.

http://youtu.be/zNp4g0sLXYM

jimi hendrix JIMI HENDRIX “HEAR MY TRAIN A COMIN” [DVD & Blu ray]Yaşamının son 4 yılında üne kavuşan Jimi Hendrix’in daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış Miami Pop Festival performanları, röportajları ve çok özel fotoğraflarından oluşan belgeselin yayınlanacağı haberini ilk dünyanın en büyük haber portalı The New York Times duyurdu. Sevenlerinin büyük usta Jimi Hendrix’i yeniden keşfedecekleri “Hear My Train A Comin” belgeseli içlerinde Paul McCartney gibi önemli müzizyenlerin de bulunduğu bilinen yakın dostlarının röportajları da yer alıyor.

Müziksever herkesin arşivinde mutlaka  bulunması gereken “Jimi Hendrix -  Hear My Train A Comin” belgeseli hem DVD hem de Blu-ray olarak  Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!