[dropcap]H[/dropcap]er daim şıklığı çağrıştıran kahverengi, Jack Pierre’in yeni koleksiyonunda, şık tasarımlarla bir araya geliyor. Saat tutkunlarının tercihi Jack Pierre saatler ile zamanın şıklıkla dansına şahit olun.

Jack Pierre X507ASC 168x250 KAHVERENGİNİN ŞIKLIĞI SAATİNİZE YANSISIN[dropcap]E[/dropcap]rkek aksesuar dünyasında prestij göstergesi olarak görülen saatlere Jack Pierre’den tutkulu ve yepyeni bir soluk geliyor. Erkek asaleti ve şıklığının en büyük aksesuarı saatler, Jack Pierre’in doğadan aldığı ruhu kahverengi tonlarıyla yansıtarak mükemmel bir uyum içinde tutkunlarına sunuluyor. Her daim şıklığından taviz vermeyen erkeklerin en büyük tercihi Jack Pierre saatler, kahverenginin asaleti ile iddialı ve dikkat çekici olmayı sevenlerin tercihi oluyor.

[dropcap]J[/dropcap]ack pierre, sezonun trendi geniş kasasıyla öne çıkıyor. Yuvarlak hatlara sahip kadranı ile klasik severlerin beğenisini kazanan bir Jack Pierre saatler, günlük kullanımın yanı sıra özel bir gecede şık kombinlere eşlik edebiliyor.

Kalitesiyle güven veren Jack Pierre, iddialı ve kendine özgü tasarımıyla dikkat çekiyor. Her tarza uyum sağlayan Jack Pierre saatler, isterseniz kendinize isterseniz de sevdiklerinize çok özel bir hediye olacak.

Jack Pierre X507ASC’nin tavsiye edilen satış fiyatı ise 196 USD…