Zamansız ve dünyanın önde gelen denim markalarından biri olan Lee; şıklığa, trend’lere ve yüksek kaliteye önem veren erkekleri bu yazın moda renklerini barındıran

2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’yla buluşturuyor.

Premium kalitedeki yumuşak kumaşıyla yazın bunaltıcı sıcağını denim konforuyla hafifleten lider marka, rahatına ve görünümüne özen gösteren erkeklerin harika görünmesini ve hissetmesini sağlayacak 4 harika stilden oluşan bir koleksiyon sunuyor.

Dayanıklılığa vurgu yapan ve işçilerden esinlenilerek tasarlanan yüzde 100 pamuktan oluşan 6 cepli pantolonlar, uzun paçalı jeanlerden vazgeçmeyen erkeklerin tercihi oluyor. T-shirtler, klasik şambre ve düğmeli gömleklerle kombinlenebilen normal kesim, klasik dar kesim ve 5 cepli klasik denim şortlar ise özgün tarzıyla mankenlere taş çıkartmak ve yaza kendi tarzıyla damgasını vurmak isteyen erkeklerin tercihi oluyor.

Lee 2013 stilleri:

6 cepli pantolon

İşçilerden esinlenilen bu pratik pantolonlar dayanıklılık için tasarlandı. Güçlü ve dayanıklı kumaştan üretilen bu jeanlerde kumaşı yumuşatan apreler yer alıyor. Daralan paça ve normal bele sahip pantolonlar %100 pamuktan üretilmiştir.

Utility şortlar

Normal kesim utility şortlar, iş giysisi ayrıntılarıotantik bir dokunuş sağlıyor. 7 kullanışlı cebi bulunan pantolonlar, yüksek kaliteye sahip pamuklu balıksırtı kumaştan üretilmiştir.

Chino şortlar

Klasik, dar kesime sahip şortlar, giyimi kolay şık, preppy bir tarz oluşturuyor. Şortlarda, casual görünüm sağlayan iplikler ve düğmeler bulunuyor.

5 cepli şortlar

Klasik denim şortlar, farklı tarzlardaki üstlerle kombinleniyor. 5 cepli şortların farklı renk seçenekleri de bulunuyor.

Sadece ilkbahar/yaz sezonu için tasarlanan 4 farklı stile sahip Lee koleksiyonu, bu yaz erkeklerin hiç olmadıkları kadar kendinden emin ve modern görünmelerini sağlıyor.