ÇEYREK YÜZYILDAN FAZLA BIR SÜREDİR KHAKIYI 5 KITADA YEDİDEN YETMİŞE HERKESE SEVDİREN MARKA DOCKERS®, ERKEKLERİN GİYİM ESTETİĞİNİ BAMBAŞKA BIR BOYUTA TAŞIRKEN, AYNI ZAMANDA HER GÜN YAŞANAN KÜÇÜK TALİHSİZLİKLERE DE ÇÖZÜM GETİRİYOR. DOCKERS® STAIN DEFENDER KHAKI ŞİMDİ LEKE TUTMAYAN MODELLERİYLE TÜM ERKEKLERE, HAREKETLİLİĞİ VE ÖZGÜRLÜĞÜ SINIRSIZCA YAŞAMA ŞANSI SUNUYOR.

Gün boyu estetik bir görünüme sahip olmak ve etrafındakilerin gözünü üzerine toplamak isteyen erkekler Dockers(R) Alpha Khakiyi tercih ediyor. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca erkeğin tercihi olan Dockers(R) erkek giyim estetiğinin uluslararası alanda lider markası haline geldi.

Şıklığı ve rahatlığı ön plana çıkaran tasarımlardan sonra, Dockers(R) şimdi de erkeklerin en büyük sorunlarından biri olan gündelik lekelere karşı korumalı modelleriyle sahnede. Dockers(R) Stain Defender Khaki Classic D-1, gün içinde yaşanan “küçük talihsizlikler”e karşı büyük bir çözüm getiriyor. Yüzde 100 pamuktan üretilen Dockers(R) Stain Defender Khaki hiç leke tutmuyor ve günlük hayat size hangisi tatsız sürprizi yaparsa yapsın, kusursuz bir görünümü gün boyunca korumanızı sağlıyor.

KUSURSUZ BİR GÖRÜNÜM VE ASLA KAYBOLMAYAN KIVRIMLAR

Ev ve iş yaşamı arasına mesafe koymayan ve her ortamda enerjisini korumayı bilen kentli erkekler için tasarlanmış Dockers(R) Stain
Defender Khaki Classic D-1 lekeye olduğu kadar buruşmalara karşı da korumalı olarak üretildi. Dockers(R) Stain Defender’ın, hoş görünmeyen kırışıklıkları önleyen kumaşı sayesinde Dockers(R) Khaki severler bundan sonra kaygısızca hareketliliğin zevkini çıkarabilecek.

Erkek giyiminin lider markası Dockers(R) şıklık, rahatlık ve sorunsuzluğu aynı ürünlerde buluşturuyor ve khakiler ile bir pantolondan
fazlasını sunuyor.