Su sporlarının önde gelen markası Reef’in Miss Reef 2012 takvim çekimlerinin kamera arkası görüntüleri biz Jakabolar için geç kalmış olsakta yeni  bir görsel şölen dayılar.

Bir sitede tesadüfen karşılaşıp altını kurcaladıkça popoların bacakların kol gezdiği bir ortama düşünce “ohaaa vay babayn kemüüne” diyerekten  olaya dahil oldum. Sonra erkekmuhabbeti.net okurunun bundan mahrum kalması everene yapılmış büyük bir ayıpır deyip sizlere tanıtmaya karar verdim coni ler.

Porto Riko’da yapılan fotoğraf çekimine 2012′de Şili’de gerçekleşen Miss Reef yarışmasının kazanan güzeller katıldı. Sular, atlar, eski otomobiller ve doğa çekimleri de ana temaları oluşturdu.

2012

2011

 

MISS REEF’İN MİSLİĞİ NEREDEN GELİYOR ?

Dayılar bu adamlar reklam yapmayı iyi biliyorlar.
Her sene birbirinden güzel bacaklı ve kalçalı güzeller Miss Reef seçmeleri için yarışmaya geliyorlar. Daha sonra özenle seçilen bu güzeller zorlu bir puanlamaya tabii tutulup jüri önüne çıkıyorlar. Bu elemeleri geçen afetler ise Miss Reef’in takvimine gerek kalçaları gerekse bacaklarıyla konuk model oluyorlar.

2012 takviminde yer alan güzellerin seçimi ise Şili’de kıyasıya bir mücadele sonrası seçilmişti.

Latin Amerika’dan yarışmaya katılan güzeller arasında yarışmayı kazanan isim ise 21 yaşındaki Arjantinli güzel Karen Del Castillo olmuştu. Karen böylelikle Miss Reef 2012 olmaya hak kazanmıştı.

 

Karen Del Castillo

MISS REEF 2012