Şıklığına önem veren erkeklere hitap eden Sarar Eyewear, İtalyan tasarımcıların hazırladığı gözlük modelleriyle ilgi görüyor…

Sarar Eyewear, 2013 erkek güneş gözlüğü koleksiyonuyla beğeni toplamaya devam ediyor. Trendleri yakından takip eden metropol erkekleri için metal çerçeveden kemik çerçeveye, degrade camdan aynalı cama kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Sarar Eyewear, şıklığın ve rahatlığın ön plana çıktığı erkek modasının tamamlayıcısı olacak. Sarar Eyewear’ın erkeklere özel olarak hazırladığı koleksiyonda, her yaşa ve her zevke yönelik model bulabilmek mümkün. Metropol erkeğinin yeni gözdesi olmaya aday Sarar Eyewear, 2013 erkek modasında öne çıkan renkli kıyafet modellerini tamamlayacak model çeşitliliğine sahip.

ss7002c255913 145 1 1024x682 SARAR EYEWEAR ERKEK GÖZLÜK MODASINA YÖN VERİYOR

Zarafet ve şıklık bir arada

Bu yaz erkeklerin vazgeçilmez aksesuvarı olmaya aday Sarar Eyewear güneş gözlükleri, her kıyafetle rahatlıkla kombinlenebilecek şekilde tasarlandı. Klasik giyinen erkekler için kemik çerçeveli modeller ön plana çıkarılırken, spor kıyafet tercih eden erkekler için ise metal çerçeveli modeller hazırlandı. Zarafeti ve şıklığı bir arada sunan Sarar Eyewear güneş gözlükleri ile erkekler tüm dikkatleri üzerlerine çekecekler. %100 ultraviyole cama sahip Sarar Eyewear güneş gözlüklerini, Türkiye genelinde 130 seçkin perakende satış noktasında bulabilmek mümkün.

ss7008c1649 135 2 1024x682 SARAR EYEWEAR ERKEK GÖZLÜK MODASINA YÖN VERİYOR