andy whitfield Erkekmuhabbeti Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?Yes Dominos;

Hani çocukluğumuzda karete filmlerini izleyip gaza geldikten sonra kanepe tepesinde hayt-huyt yapar, kendimize mani olamazdık ya… Sonradan büyümüştük…  Lan tam o sırada 2010 yılında hayatımıza girip tüm düzenimizi allak bullak etti bu dizi bizim dayılar. Hani büyüdüydük lan ?
İlk sezonda (Blood And Sand) Andy Whitfield‘ın canlandırdığı Spartaküs  karakteri Türk delikanlısını tam da can evinden vurdu. Hacılar adam mala vuruyor, dövüyor, emir dinlemiyor, esarete gelemiyor derken yağız Türk delikanlısı aynı çocukluğunda kanepe tepesinde hayt-huyt yaptığı gibi sokakta dövecek adam arıyordu icon smile Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?  Şahsen ben diziyi izleyip sokağa çıktığımda herkesi bordo pelerinli Roma askeri gibi görüyordum icon wink Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ? Ayrıca neredeyse her bölümdede karısı Sura’yı (Erin Cummings) ama hayalinde ama gerçekte kütür kütür kütürdetiyordu.Sura 150x150 Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?  Sonraları Sura karakteri hakkın rahmetine kavuşunca gladyatör okulunun Hürremi Lucretia (Lucy Lawless) Spartaküs’e hemen yeni cariye Mira’yı (Katrina Law) salıverdi. Spartaküs karısının acısını içinde taşıyor vay karıcım öldü, oy karıcım öldü derken Mira’yı da rakısına meze ediyordu. Neyse abi, sonra bizim Andy amansızca yakalandığı kanser hastalığına yenik düştü ve dizi belli bir aradan sonra Gods Of Arena sezonuyla hikayedeki karakterlerin geçmişlerine inerek kafamızdaki soru işaretlerini sildi. Ardından başlayan sezon Sapartacus: Vengeance’da da kıtlık dinlemedi, savaş dinlemedi Mira’yı laps, lups diye bafiledi.erkekmuhabbeti Katrina Law 041 150x150 Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?

Eee kaderden kaçış yok panpalar. Son sezonda dünyalar güzeli, yüzüne bakmaya doyamayacağın dardanel ton kıvamındaki Mira da mefta oldu.  Vengeance’da ekibe katılan kaya parçası Saxa (Ellen Hollman)’yı Gannicus’un haremine katıp oylum oylum oyduğunu Fragmanlarda gördük. O halde soruyu soruyorum Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?

 

Muhtemel İsimlere Şöyle Bir Bakalım…

Öncelikle şunu söyleyelim bu sezon Türk erkeğinin damak tadına uygun olmayan bir hatun yok…

anna hutchison erkekmuhabbeti 150x150 Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?

Dehşet Kapanı adlı filmde gördüğümüz Yeni Zelandalı Aktrist Anna Hutchison özgür ruhlu, baştan çıkarıcı karakter Laeta’yı    canlandıracak. Gider Puanı: 8

 

Jenna Lind erkekmuhabbeti 150x150 Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?

 

Avusturalyalı aktrist Jenna Lind  ise Spartaküs’ün isyan kuvvetlerini yok etmek isteyen Marcus Crassus (Simon Merrells)’un Muhtemelen ajan olarak Spartacus’ün kucağına salacağı sadık kölesi Kore’yi canlandıracak. Gider Puanı :5  (bizce)

Hacut bu hatunu sona sakladım;

Gwendoline Taylor Erkekmuhabbeti 150x150 Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?

 

Yeni Zelandalı Aktrist Gwendoline Taylor Roma zulümünden kurtarılmış masum, körpe köle Sibyl karakterini canlandıracak . Gider Puanı: 10

Evet Gringolar Hatunları sıraladık sorumuzu Tekrar soruyoruz; Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?

Ufak Tefek Bilgi:

todd lasance erkekmuhabbeti 150x150 Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?Beyler hani Türk filmi izlersiniz her filmde Nejat İşler baş rol oynar, Özgü Namal, Meltem Cumbul banko kadın oyuncudur ya. Bu ipne İngiliz ve Avustralya sineması da öyle. Hacı şöyle bir Avustralya yapımı filmlere göz atın, banko 2-3 Spartaküs dizisinde oynayan oyuncu görürsünüz.
Gececi takılan gencolar bilirler bir ara atv’ de Özel Tim adında bir dizi vardı… Bu dizinin oyuncularından Brad Pitt çakması zibidi Todd Lasance , Spartaküs; War Of  The Damned’de Sezar’ın gençliğini canlandıracak.

Dizinin tarihi sıralamaya sağdık kaldığını başladığından bu yana takip ediyoruz. Bu demek oluyor ki Bu sezon Spartaküs final yapacak. Bütün köleler ölecek yalnızca bir kişinin cesedine ulaşılamayacak. Sizce kim?

spartacus war of the damned Spartaküs Yeni Sezonda Kime Çakacak ?