Dünya çapında Star Wars koleksiyonu sayesinde ses getirmeye hazırlanan Vans, orijinal film üçlemesinin hem karakterlerini hem de çizimlerini sıradışı giyim ve ayakkabı tasarımlarında sunarak rotayı uzak galaksilere çeviriyor. Vans’e özgün baskılarında yansıtıldığı Star Wars figürlerinin yer aldığı koleksiyon, 7’den 70’e tutkunlarını farklı bir boyuta geçirmeyi başarıyor. 6 farklı konsepte sahip ayakkabı tasarımlarını efsanevi film serilerine adayan marka, sanat ve sokak kültürünü bir araya getiriyor. Star Wars’un fantastik kahramanlarından yola çıkarak hazırlanan koleksiyon, 900 yaşındaki Yoda karakter baskılı şapkalar, kötülüklerin imparatoru Darth Vader’li ayakkabılar ve sırt çantalarıyla güce kuvvet katıyor.

Vans Ayakkabıları ile Galaksilere Yolculuk Başlıyor

Star Wars’un karanlık tarafıyla bütünleşen Boba Fett ve Stormtrooper (Fırtına Birlikleri) adlı karakterleri içeren markanın ayakkabıları iki farklı renkle görücüye çıkıyor. Karanlık güçlerin imparatorluğunu yansıtan Boba Fett rengindeki kamuflaj ayakkabı modeli ayrıca Ölüm Yıldızı, Darth Vader ve Stormtrooper’ın yanısıra, ödül avcısının da gizli kimliğiyle pekişiyor. Vans’in kült imzası Hawaii deseniyle bütünleşen bir başka tasarım ise eski Jedi ustası Yoda’nın barışçıl aloha motifi eşliğinde tutkunlarını cezbediyor. Markanın orijinal filme karşı saygı gösterisi olarak 1977 yılında yayınlanan Star Wars Bölüm IV: Yeni Bir Umut posterinin illüstrasyon çizimleriyle bütünleşiyor.

Klasikleşmiş olan Star Wars çizgi romanındaki stili grafikleri ise retro bir tarza gönderme yapıyor. Günümüzde Genç Padawanların ve küçük Sith lordların keyfine varacağı koleksiyonda, çocuklara özel tasarlanan Yoda, Stormtrooper ve Darth Vader baskılı modeller sezonu renklendiriyor.

 

Işın Kılıcı Adına…

Star Wars tutkunu erkekler tarafından heyecanla beklenen giyim koleksiyonu, Stormtrooper baskılı tişörtler ve Yoda’nın özel deseniyle bütünleşen baskılı şapkalarla beraber fanstastik bir dünyanın kapılarını açıyor. Özgün serinin yıldız ürünü olarak nitelendirilen Stormtrooper desenli bandana modeli her yaştaki film hayranının vazgeçilmezi oluyor.Özel koleksiyonda yer alan kadın aksesuarları, sırt çantaları ve şapkalar modelleri sayesinde her atmosfere ışık saçıyor.

Dünyada hayranlık uyandıran VansxStar Wars Koleksiyonu, filmin efsanevi kötü kahramanları ve markanın ikonik desenlerini birleştirerek sokağı ve modayı kusursuz bir şekilde yansıtmayı başarıyor.

Vans hakkında

Bir CF kuruluşu (NYSE:VFC) markası olan Vans®, orijinal bir ayakkabı ve giyim markasıdır.Vans koleksiyonlarında yer alan ayakkabılar, giysiler, aksesuarlar ve snowboard botları tüm dünyada, bağlı kuruluşlar, dağıtıcılar ve uluslararası ofisler üzerinden 170’ten fazla ülkede satılmaktadır.VF Outdoor, Inc., ABD’de ve uluslararası çapta, markanın zengin mirasıyla iletişim içinde olup ve her biri Vans ayakkabı ve giysilerinden oluşan ürün gamını sunan Vans, 415′ten fazla mağazasına sahip olmaktadır.Vans markası, bütün dünyada kar kayağı ve motosiklet üzerindeki müzisyenlerin, artistlerin ve atletlerin desteğiyle ve Vans Triple Crown of Surfing®, Vans Downtown Showdown, Vans Pool Party,Vans Warped Tour® ve sörfçülüğün en prestijli yarışması olan Vans US Open of Surfing ile spor yaşam tarzını, gençlik kültürünü ve kendini yaratıcı şekilde ifade etmeyi teşvik etmektedir.
Vans, “Off the Wall” Since ’66

www.vans.com
facebook.com/vans
twitter.com/vans_66