Erkeklere özel kişisel bakım sunan Dove Men+Care, sizi hak ettiğiniz bakımla tanıştırmak ve seyahatlerinizde bile Dove Men bakımına kavuşturmak için seyahat setiyle raflarda. Kişisel bakım alışkanlıklarınızı değiştirecek mükemmel ve kolay çözümler sunan, seyahat boyu duş jeli, krem bar ve deodoranttan oluşan Dove Men+Care Seyahat Setini yanınızdan ayıramayacaksınız.

Kişisel bakım konusunda istikrarlı olmak ve artık size özel bir bakım istiyorsanız Dove Men+Care’in seyahat seti size bakımın erkekçesi ile tanışma fırsatı sunuyor. Türk erkeklerini hak ettikleri bakımla buluşturan Dove Men+Care “Micro-moisture” (mikro-nem) teknolojisiyle geliştirilen, erkeklere özel tasarlanan bakım serisi sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemin cildinizde kalmasını sağlıyor ve cildinizi nem kaybına karşı koruyor.

dove Tatil keyfini Dove Men seyahat seti ile yaşayın

Dove Men ile ferahlık veren bakım

Dove Men’in duş alırken cildinizi temizlemenin yanı sıra bakım da yapan micro-moisture teknolojisiyle zenginleştirilmiş duş jelleri, jel yapısı sayesinde kolayca durulanıyor! Dove Men duş jelleri ferahlık veren kokularıyla öne çıkıyor. Dove Men Seyahat setinin içerisinde duş jeline ek olarak yüz temizliği için Cream Bar (bar sabun) da yer alıyor. Kuruluk ve gerginlik hissi bırakmadan derinlemesine temizlik sağlayan erkeğe özel bar sabun ¼ oranında nemlendirici içeriyor.

Deodorantta Dove Men Devri

“Bakımın Erkekçesi” sloganıyla yalnızca erkeğe özel bakım ürünleri geliştiren Dove Men, cilt temizliğindeki başarısını deodorantta da ortaya koyuyor. Ter kokusuna karşı 48 saat koruma sağlayan Dove Men deodorantlar, üstün antiperspirant (ter kokusuna karşı koruma) özelliği ve içeriğindeki ¼ nemlendirici kremle cildi nemlendiriyor ve esnekliğini artırıyor. Deodorantların içeriğindeki mikro kapsüller gün içerisinde hareketle kırılarak deodorantın içindeki parfümün açığa çıkmasını ve parfümün gün boyunca etkin kalmasını sağlıyor. Bu sayede temizlik ve ferah koku gün boyu etkili oluyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı

Dove Men seyahat seti: 5,95 TL