Matraş’ın sınırlı sayıda üretilen, deri kaplama tavla seti oyuna keyif, sahibine prestij katıyor. Tavla setinin standart ve küçük seyahat boyunda iki çeşidi bulunuyor. Standart boy görkemli duruşuyla bulunduğu ortamlara sınıf atlatırken; taşınabilir ölçülere sahip olan tavla seti, seyahatlerde de tavla tutkunlarına eşlik ederek, yolculuğa yeni bir heyecan katıyor.

Şık ve prestijli bir görünüme sahip olan Matraş tavla setleri, iş hayatının üst basamaklarındaki yöneticilere hediye edilmek için de, en yakın dostu doğum gününde sevindirmek için de ideal bir seçim.     

Matraş, sınırlı sayıda ürettiği ürün tasarımlarına bir yenisini ekledi. Tavla tutkunlarını heyecanlandıracak deri kaplama özel tavla setlerini duyuran Matraş, oyundan aldığı zevki üst seviyeye çıkarmak ve prestijli bir hayatın peşinde koşmak isteyenlere sesleniyor.

Tavla setinin standart ve küçük seyahat boyunda iki çeşidi bulunuyor. Standart boy görkemli duruşuyla bulunduğu ortamlara sınıf atlatırken; taşınabilir ölçülere sahip olan tavla seti, seyahatlerde de tavla tutkunlarına eşlik ederek, yolculuğa yeni bir heyecan katıyor.  Şık ve prestijli bir görünüme sahip olan Matraş tavla setleri, bu nedenle iş hayatının üst basamaklarındaki yöneticilere hediye edilmek için de, en yakın dostu doğum gününde sevindirmek için de ideal bir seçim oluyor.

Sınırlı sayıda üretilen bu tavla setlerine sahip olmak için Matraş mağazalarına uğramak ve Matraş görevlileriyle iletişime geçmek gerekiyor.

Matraş, şıklığın ayrılmaz parçası olan deri giysi, ayakkabı ve aksesuarlara sahip olmayı isteyen herkesi, mağazalarına ve www.matras.com adresindeki sanal mağazasına bekliyor.

Matraş’ı sosyal medyada www.facebook.com/matrasderi adresinde Facebook’tan ve www.twitter.com/matrasderi adresinde Twitter’dan takip edebilirsiniz.