LG Kablosuz Şarj Aleti

Neden iyi? Akıllı telefonların aptal şarjları büyük sorun. Gün ortasında alarm veren şarj sorununa karşı geliştirilen WCP-300,  6.9 cm çapıyla dikkat çekiyor. Şu an için kablosuz şarj teknolojisini kullanan fazla model olmasa da yakın zamanda böyle bir cihaz olmazsa olmazınız olacak.

LG Kablosuz Sarj 2 300x262 TEKNOKOLİKLG Kablosuz Sarj 1 300x228 TEKNOKOLİK

 

 

 

 

 

 

 

Fısheye.jpg 300x246 TEKNOKOLİKLa Sardina Moonassi

Neden iyi? Fotoğraf sanatı konusunda dijital açılımların yanında kendi duruşuyla beğeni toplayan Lomography platformuna özel fotoğraf makineleri artık Midnight Express mağazalarından 189 TL karşılığında satın alınabilecek. Eski tarz film rulo film kullanan makineler 22 mm lens açısına sahip. Hayata biraz renk biraz da dijitalin getirdiği çiğlinin dışında bir şeyler katmak için lomography.com.tr’ye bir uğrayın.

La Sardina orinoco ochre 29900 TL 300x200 TEKNOKOLİKLa Sardina St.Tropez 300x200 TEKNOKOLİK

 

Philips Parti Makinesi

philips2 300x215 TEKNOKOLİK

Neden iyi? İyi bir partinin en önemli parçası müzik ve DJ kabini. İşin içine DJ girdiğinde ise kaliteli ve ilgi çeken bir sisteminiz olması gerekiyor. Philips de parti makinesiyle hem ses kalitesi hem de ışıklı görsel şovlarıyla dinleyiciyi kalbinden vuracak. Ürünün iPod şarj özelliğinin olması önemli bir artı. 899 TL değerindeki makine eğer ki pikap, amfi ve plak gibi analog yollardan yürümüyorsanız iyi bir alternatif olabilir. En azından dikkat çekeceğiniz kesin.

philips 300x300 TEKNOKOLİK

 

 

 

 

 

 

 

Samsung 85 inç S9000 UHD TV

samsung 300x246 TEKNOKOLİKNeden iyi? Samsung son dönemin popüler S serisine 9000 modelini katarak 85 inçe devasa ekrana çıkıyor. Tabii bir de UHD ibaresi var. Yani Full HD’nin dört kat yüksek çözünürlüğünü sunan Ultra HD. Kısacası yeni düşmanımız! Şu an için UHD çözünürlüklü fazla içerik olmadığı için televizyonun kendi işlemcisiyle “upscale” benzeri dönüştürme özelliği bulunuyor.

 

 

 

JBL OnBeat Venue LT 300x168 TEKNOKOLİKJBL OnBeat Venue LT

Neden iyi? JBL OnBeat Venue LT ilk lightning konnektörlü kablosuz hoparlör olma özelliğiyle birlikte artık kablosuz olarak müzik dinlemeyi ve film izlemeyi de sağlıyor. Boyutlarına göre şaşırtıcı olan OnBeat Venue LT, 30 watt gücünde amplifikatöre sahip. JBL başarılı ses sürücüleri ve ses rengiyle müzik keyfinizi tamamlayacak bir ürüne daha imza atmayı başarıyor.