Walking Dead dizisini hala izlemeyen var mı bilmiyorum ama Lost serisinden sonra dünyada mega popüler olan son televizyon serisi Walking Dead her gün hayran kitlesini arttırararak yoluna devam ediyor.  Bildiğiniz üzere Lost ilk dönemlerinde  büyük bir ilgi uyandırmış sezonlar ilerledikçe izleyici kaybetmişti. Walking Dead ise tam tersi bir yol izliyor. Mükemmel kurgusu ve sürükleyiciliğiyle her geçen gün rüzgarına yeni izleyiciler katıyor.
Diziyi takip edenler biliyor ki dizi sezon arası verdi ve 10 Şubat 2013′e kadar yeni bölüm olmayacak.
Son bölümden bize kalan soru işaretleri ise şunlar ;

Acaba Rick yeni gurubu aralarına kabul edecek mi?
Daryl ve Merle kaçabilecekler mi,yoksa birbirlerini mi öldürecekler ?

Andrea küçük bir kız gibi “Tek Gözü Kalmış Canavar Vali”ye tutkun olmaya devam mı edecek ?

 Ne dersiniz 10 Şubatı beklerken Walking Dead ‘in esas oğlanlarını şöyle bir tanıyalım mı ?

 ANDREW LINCOLN

ANDREW LINCOLN erkekmuhabbeti 300x300 THE WALKING DEADİN ESAS OĞLANLARI

 

 Aslında  arkadaşının karısına amansız bir aşka tutulmuş olan ilk O’ydu.

Love Actually’de arkadaşının evlendiği hatunla kafayı bozmuş fotoğrafçıyı canlandıran Andrew Lincoln  The Walking Dead’de bu kez eşini en yakın arkadaşına karşı kollamak zorunda kalıyordu. Ne diyelim Andrew etme bulma dünyası icon wink THE WALKING DEADİN ESAS OĞLANLARI

14 Eylül 1973 Lonra doğumlu İngiliz aktör yani bizim cesur şerif Rick , ister inanın ister inanmayın  zombi katili olmadan önce tam bir romantikti.

“Bu hayat”, “Öğretmen” ve “ahiret”. Sinema filmi olarak “Love Actually” ve ” Heartbreaker Love” filmlerindeki rolleriyle aşk adamı performansları sergileyen şerif  artık tam bir psikopat.

NORMAN REEDUS

NORMAN REEDUS erkekmuhabbeti 225x300 THE WALKING DEADİN ESAS OĞLANLARI

The Walking Dead’in kötü çocuğu 6 ocak 1969′da Florida’da doğmuş olan Norman Reedus, erken bir yaşta evini barkını bırakıp Çin, Japonya ve İspanya gibi ülkeleri dolaştıktan sonra  Los Angeles’a yerleşmiştir. Bir gün bir partide fazlasıyla alkollüyken bir arkadaşına deli gibi bağırması üzerine yanına yaklaşan bir bayan kendisine “daha önce hiç aktör olmayı düşündünüz mü?” sorusunu yöneltmiş ve Norman Reedus yaklaşık bir hafta sonra bir oyunda rol almıştır.

Beyazperdede ilk çıkışı bir Science Fiction  olan 1997 yapımı Mimic ile olmuştur.

 

 Daha sonraları sırasıyla şu filmlerde boy göstermiştir;

1997 – six ways to sunday

1998 – i’m losing you

1998 – reaching the rock
1998 – dark harbor
1998 – david is dead
1999 - 8mm
1999 - the boondock saints
1999 – floating
1999 – let the devil wear black
2000 – beat
2000 - gossip
2000 – preston tylk
2000 – sand
2000 – the beat nicks
2002 - blade 2
2002 – deuces wild
2003 – nobody needs to know
2003 – octane

NORMAN REEDUS erkekmuhabbeti 2 300x199 THE WALKING DEADİN ESAS OĞLANLARI

10 ekim 1999 tarihinde Helena Christensen’den Mignus Lucien Reedus isimli bir çocuğu olmuştur.  Halen de beraberdirler Helena hanım kızımızla. Zamanında Prada için mankenlik de yapmıştır.

STEVEN YEUN

STEVEN Yeun erkekmuhabbeti 287x300 THE WALKING DEADİN ESAS OĞLANLARI Glenn ; The Walking Dead izleyen hemen hemen herkesin sevdiği bir karakterdir. Her zaman her yerdedir, herkesin yardımına koşar. Naziktir, iyidir, cesurdur ve tutkulu bir aşıktır. Anlayacağınız tam bir kankadır ve The Walking Dead’in vazgeçilmez karakterlerindendir. Diğer kankaları gibi o da diziye başlamadan önce  bir kaç küçük projede rol almıştır (Big Bang Theory)

Güney Kore doğumlu ABD’li aktör The Walking Dead patladıktan sonra ülkesi Güney Kore’nin Brad Pitt’i gibi bir şey olmuştur.