Mavi, Bu Sezonki Son Oyunlarında, Seyircisini Heyecan Dolu Gizemli Bir Olayın İçerisine Sürüklüyor

Mavi 2014Afis Web 214x300 Tiyatroda Mavi rüzgarı! Olağan Masallar Tiyatrosu ve Kar Art Yapım işbirliği ile bu sezon perdelerini açan Mavi, sahnelerde eşine pek rastlanmayan gerilim türündeki hikayesiyle büyük beğeni topluyor. Bir psikiyatr ve hastası arasında geçen esrarengiz oyun, seyirciyi görünenin ötesinde yaşanan gizemli bir gerçeğe sürüklüyor. Sezonun sona erdiği haziran ayında da perdelerini açacak olan Mavi, 13, 20 ve 27 Haziran Cuma akşamları, saat 20:30’da Kadıköy’de Living Room’da sahnelenecek…

Doktorunun hayatını fazlasıyla yakından takip eden bir hasta, sınırları ne kadar aşabilir? Peki ya doktor, hayatının üzerindeki bu gizemli bakışlara ne kadar katlanabilecektir? Mavi, karanlığı insan ilişkileri odağında tanımlamaya çalışan, biraz kırmızının, bolca siyahın ve birazcık da beyazın bulaştığı, sürprizlerle dolu gerilim türünde bir tiyatro oyunu.

Daha önce yazdığı ve yönettiği kısa oyunlar ile tanınan yazar Aykut Göker’in kaleme aldığı Mavi, gizemli bir hasta ve onun doktoru arasında geçen sürprizlerle dolu bir öykü. Sahnelerde eşine sık rastlanmayan bu gerilim türündeki hikayede, birçok dizi, reklam filmi ve tiyatro oyununda rol almış Can Yaman ve Şahin Sancak başrolleri paylaşıyor.

Mavi, Haziranda da Tiyatro Severler İçin Perdelerini Açacak

Olağan Masallar Tiyatrosu ve Kar Art Yapım işbirliği ile hazırlanan Mavi, haziran ayında da seyircisi ile buluşacak. İstanbul’un Kadıköy yakasında 13, 20 ve 27 Haziran Cuma akşamları saat 20:30’da perdelerini bu sezon son kez açacak olan Mavi’nin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mavi’nin Künyesi

Yazan ve Yöneten: Aykut Göker
Oyuncular: Can Yaman, Şahin Sancak
Yönetmen Yardımcısı: Derya Şahan
Işık ve Ses: Mustafa Uhud Çoban, Umut Çeşitli, Furkan İnik
Süre: 70 Dakika
Sahne: Living Room
Biletler: Biletix
Detaylı Bilgi İçin: www.olaganmasallar.com