United Eleven’ın mobil uyumlu versiyonu resmi lansmanla kullanıcıların erişimine açıldı 

istanbul, 4 Haziran 2014: Nexon Europe, online futbol menajerliği simülasyonu United Eleven’ın resmi lansmanını duyurdu.  Gelmiş geçmiş en iyi menajerlerden Carlo Ancelotti tarafından gururla desteklenen United Eleven simülasyonu, en gelişmiş maç motoruna sahip olmasının yanı sıra resmi Bundesliga ve FIFPro lisanslı futbolcularla üstün bir deneyim  sunuyor.  

Untitled 1 United Eleven resmen başlarken yepyeni bir futbol sezonu da açılıyor

Nexon Europe ayrıca, resmi piyasaya sürülüş için, United Eleven’ın mobil uyumlu versiyonunu da hizmete açacak. Oyunun tablet versiyonu da iki hafta önceki sezon öncesi dönemde test edilerek lansmanın ardından PC, tablet ve mobil olmak üzere 3 platformda oynanabilir hale getirildi.

Nexon Europe CEO’su Kenny Chang, “Şimdiden dünyanın her köşesinden online oyuncuların ilgisini çeken United Eleven’ın resmi lansman aşamasına geçtiğimiz için büyük bir heyecan duyuyoruz. Bağlılıkları son derece güçlü olan bu oyuncular sayesinde oyunu her köşeye yayarak zenginleştirme olanağına kavuştuk” diyor ve şöyle ekliyor: “Çok sayıda oyuncunun sabırsızlıkla beklediği mobil uyumlu versiyonu başlatmış olmamız da son derece heyecan verici. Bu versiyon PC tarayıcılardaki kadar zengin bir oyun deneyimi sunarken maç motorunun online futbol simülasyon oyunlarının en iyisi olduğunu da kanıtlıyor.”

Untitled 2 United Eleven resmen başlarken yepyeni bir futbol sezonu da açılıyor

Nexon Europe lansmanı kutlamak için hem yeni kullanıcılara hem de son haftalarda sezon öncesi sürecin parçası olarak menajerlerini ve kulüp isimlerini alıp ülke ve logolarını seçmiş olan oyunculara, bu isimleri saklayabilme seçeneği ile çeşitli kutlama etkinlikleri avantajları da sunuyor.

United Eleven’ın maç verileri 32 farklı değişkeni sayesinde 90 dakikalık bir maçın sonucunu etkileme olanağı ile, en gerçekçi sonuçlarını sunabiliyor. Zafere ulaşmak adına futbolcu alımından antrenmanlara ve ekip kimyasına kadar oyun dışı detaylar bile hesaba katılarak değerlendirmeler yapılıyor. United Eleven ayrıca mobil uyumlu hale getirilerek oyuncuların hareket halindeyken de kritik kararlar almalarını, formasyon ve taktik değiştirebilmelerini sağlıyor.

United Eleven, 8 dilde hizmete sunuluyor: İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, İspanyolca, Portekizce ve Türkçe. Oyun Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Okyanusya ve Kuzey Afrika kıtalarındaki tüm kullanıcıların erişime açık.

Daha fazla bilgi için www.united11.comadresini ziyaret edebilir, gelişmelerden haberdar olmak için https://www.facebook.com/tr.united11.nexoneu adresinde yer alan United Eleven’ın resmi Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.