KATILANLAR: Victoria’s Secret Modelleri Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Lais Ribeiro ve Martha Hunt

Supermodel Cycle for Pelotonia Lily. Alessandra. Martha. Elsa. Lais 2 VICTORIA’S SECRET MELEKLERİ  PELOTONIA YARARINA DÜZENLENEN  SUPERMODEL CYCLE CHARITY RIDE’A KATILDI

ETKİNLİK: Victoria’s Secret Modelleri Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Lais Ribeiro ve Martha Hunt, The Ohio State University Comprehensive Cancer Center – James Cancer Hospital and Solove Research Institute’ta yapılan kanser araştırmalarına kaynak sağlamak için her yıl yapılan halka açık bisiklet turu Pelotonia yararına bu yıl düzenlenen Supermodel Cycle etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Aralarında kanseri yenmiş kişilerin, deneyimli bisikletçilerin ve sevdiklerini onurlandırmak için bisiklete binenlerin de yer aldığı 6.000’den fazla katılımcı, kanser araştırmalarına destek sağlamak için her yıl Ohio’da Columbus’ta bir araya geliyor.

Pelotonia yararına düzenlenen Supermodel Cycle bisiklet etkinliği bu yıl SoulCycle’ın West Village stüdyosunda gerçekleşti. Fiyatları 1500 $ ile 2500 $ arasında değişen üç seviyedeki biletlerin satışından elde edilen gelirlerin tamamı Ohio State’in dünyaca ünlü kanser araştırmalarını desteklemek amacıyla Pelotonia’ya bağışlanıyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Supermodel Cycle etkinliğinden sağlanan gelirlerin toplamı bir milyon doları aştı.